Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Благоевград, гр. Банско
54 900 €
107 375.07 лв.

(998 €, 1 951.92 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:08 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 143 пъти.
Площ:
55 m2
Етаж:
1-ви от 4
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2009 г.

Описание на имота:

Предлагаме за продажба уютен двустаен апартамент в Маунтин Парадайз 3 - добре поддържан СПА комплекс, разположен само на 10 минути пеша от ски лифта в Банско.
Апартаментът се намира на първи етаж, със северно изложение и обща площ от 54,72 кв.м., от които 45 кв.м. е застроената площ, а 9,72 кв.м. са общите части.
Жилището е напълно обзаведено и се състои от входно антре с гардероб, светла дневна с трапезария и кухненски бокс, оборудван с електрически котлон, абсорбатор, малък хладилник и маса за хранене, удобен диван, фотьойл и телевизор.
Спалнята разполага с двойно легло, нощни шкафчета и гардероб. И двете стаи имат достъп до просторен балкон с приятна гледка към Рила планина и околната природа.
Банята е оборудвана с мивка, тоалетна и душ кабина.
Отоплението и топлата вода се осигуряват чрез централна отоплителна система.
Комплексът Маунтин Парадайз край орехите предлага на своите собственици и гости просторна рецепция с лоби бар, ресторант, детска стая, ски гардероб, СПА център със закрит плувен басейн, фитнес, сауна и парна баня (работещи през зимния сезон). На разположение е и красиво поддържана вътрешна градина с детска площадка.
Годишната такса поддръжка е 10 евро/кв.м. и включва поддръжка на общите части и градината. Достъпът до СПА центъра, шатъл бусът и паркингът се заплащат допълнително според ценовата листа на комплекса.
Имотът е подходящ както за зимна и лятна почивка, така и за отдаване под наем.