Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Благоевград, гр. Банско
75 000 €
146 687.25 лв.

(1 172 €, 2 292.23 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 17:33 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена 177 пъти.
Площ:
64 m2
Етаж:
4-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2006 г.

Описание на имота:

Имаме удоволствието да Ви предложим за продажба този уютен апартамент в жилищна сграда с ниска такса поддръжка, разположена на тиха улица, на пешеходно разстояние до Стария град в Банско.
Апартаментът се намира на четвърти (последен) етаж, с изложение юг и изток, с обща площ от 64,25 кв.м., от които жилищната площ е 58,45 кв.м.
В сградата няма асансьор.
Апартаментът се състои от входно антре, всекидневна със спален кът, отделна кухня и баня. Всекидневната/спалня е обзаведена с диван, два фотьойла, маса за кафе, телевизор, скрин и гардероб, двойно легло и нощни шкафчета. Кухнята е просторна и напълно оборудвана с фурна, керамичен котлон, абсорбатор, голям хладилник, съдомиялна машина, пералня и маса за хранене с ъглови легла. Банята е оборудвана с мивка, тоалетна, душ и бойлер.
От прозорците се открива прекрасна гледка към Пирин планина.

Предимства:
-Климатик
-Отделни партиди за ток и вода
-Ниска такса поддръжка
-Възможност за паркиране за собствениците на сградата
Отлична инвестиция за постоянно живеене или дългосрочно отдаване под наем.

3% комисионна от купувача
Особености
Тухла
Обзаведен
За контакт:
0894585226

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Ели Цонева
0894 585 226
Офис: Плюс Проперти Банско, ул. Пирин 20, гр. Банско
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ПЛЮС ПРОПЪРТИ
0894 585 226
ПЛЮС ПРОПЪРТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2013 г.